2 найгарячіший університет у світі

2 найгарячіший університет у світі post thumbnail image

про університет

Оригінальне латинське слово загалом означає «кількість осіб, об’єднаних в одне тіло, товариство, компанію, громаду, гільдію, корпорацію тощо». Під час зародження міського міського життя та середньовічних цехів спеціалізовані «об’єднання студентів і вчителів із університет юридичними правами, як правило, гарантованими грамотами, виданими князями, прелатами або містами, в яких вони знаходилися», стали називатися цим загальний термін. Як і інші гільдії, вони були саморегульованими і визначали кваліфікацію своїх членів.

У сучасному вживанні це слово стало означати «заклад вищої освіти, який пропонує навчання в основному непрофесійним предметам і зазвичай має повноваження присуджувати ступені», з попереднім наголосом на його корпоративній організації, яка історично застосовувалася до середньовічних університетів.

саме тому це найпопулярніший університет у світі

Сеульський національний

Сеульський національний університет (SNU; корейська: 서울대학교; ханджа: 서울大學校; літер. Seoul University) — національний державний дослідницький університет, розташований у Сеулі, Південна Корея. Це один із провідних корейських національних університетів.

Заснований у 1946 році Сеульський національний університет вважається найпрестижнішим університетом Південної Кореї. Університет має три кампуси: головний кампус у Гванак-гу та два додаткових кампуси в Теханно та Пхенчхані. До складу університету входять шістнадцять коледжів, одна аспірантура та дев’ять професійних училищ. Студентський корпус складається з майже 17 000 студентів та 11 000 аспірантів. Відповідно до даних, зібраних KEDI, університет витрачає більше на своїх студентів на душу населення, ніж будь-який інший університет у країні, де навчається щонайменше 10 000 студентів.

Сеульський національний університет має меморандум про взаєморозуміння з понад 700 академічними установами в 40 країнах, Світовим банком і загальною програмою академічного обміну з Університетом Пенсільванії. Крім того, університет є частиною Міжнародної наукової академії McDonnell Вашингтонського університету Сент-Луїса. Вища школа бізнесу пропонує подвійний ступінь магістра в Університеті Дьюка, бізнес-школі ESSEC, Університеті Хітоцубаші та Єльській школі менеджменту, а також програми обміну кандидатами на магістра, магістра та доктора філософії з університетами десяти країн на чотирьох континентах. Крім того, Вища школа міжнародних досліджень пропонує подвійний ступінь магістра з Вищою школою державної політики Токійського університету, Бізнес-школою ESSEC, факультетом соціальних наук KU Leuven, факультетом гуманітарних наук Тюбінгенського університету та Школою міжнародних досліджень Пекінського університету, а також програми обміну в відомих університетах у 17 країнах для кандидатів магістра та доктора філософії.

Після урядового мандату на глобалізацію корейських університетів, кількість керівників міжнародних факультетів університету досягла максимуму в 242 або 4% від загальної кількості в 2010 році, але згодом знизилася.

Австралійський національний

Австралійський національний університет (ANU) є державним дослідницьким університетом, розташований у Канберрі, столиці Австралії. Його головний кампус в Актоні охоплює сім навчальних і дослідницьких коледжів, а також кілька національних академій та інститутів. ANU вважається одним із провідних університетів світу та займає перше місце в рейтингу університетів Австралії та Південної півкулі за 2022 QS World University Rankings і друге місце в Австралії за рейтингом Times Higher Education. Порівняно з іншими університетами світу, він посідає 27 місце у рейтингу QS World University Rankings 2022 року та 54 місце у 2022 році за рейтингом Times Higher Education.

Заснований у 1946 році, ANU є єдиним університетом, який був створений парламентом Австралії. Він бере свій початок від Університетського коледжу Канберри, який був заснований у 1929 році та був інтегрований до АНУ у 1960 році. В АНУ навчаються 10 052 студенти та 10 840 аспірантів і працює 3 753 співробітника. Станом на 2018 рік фонди університету становили 1,8 мільярда австралійських доларів.[1]

Серед викладачів і випускників АНУ є шість Нобелівських лауреатів і 49 стипендіатів Родса. Університет виховав двох прем’єр-міністрів і більше десятка нинішніх керівників урядових відомств Австралії. Останні випуски наукових публікацій АНУ зберігаються через ANU Press онлайн.[12]

Related Post

Еволюція фарби для волосся

Еволюція фарби для волоссяЕволюція фарби для волосся

про фарбу для волосся Протягом століть колір волосся насправді був вирішальним у допомозі людям зобразити конкретну картину – або щоб відповідати вимогам чарівності того часу, або навіть значно підривати їх