Еволюція фарби для волосся

Еволюція фарби для волосся post thumbnail image

про фарбу для волосся

Протягом століть колір волосся насправді був вирішальним у допомозі людям зобразити конкретну картину – або щоб відповідати вимогам чарівності того часу, або навіть значно підривати їх усі. Жінки особливо тривалий час намагалися відповідати концепції, що жіноча чарівність включає блискуче волосся – від світлого до темного до очищеного разом із золотом або навіть борошном, залежно від місця та можливостей. «Протягом усього минулого часу стан нашого волосся фактично функціонував як негайний естетичний натяк на гідну думку», — заявила Катерина Джентілі, кандидат наук у Центрі досліджень зовнішнього вигляду в Англії, у телефонній розмові з. «Серед численних методів культури об’єктивувати системи жіночого організму, а також вважати, що всі вони заслуговують чи інакше представляти інтерес».

У поточні роки Джентілі заявив, що «деталі відтінку волосся фактично стали невід’ємним засобом для жінок, щоб вони залишалися помітними, а також захищали їх від найбільш значущих клейм, накладених на всіх: дозрівання». Очікується, що до 2025 року світовий ринок відтінків волосся стане справді вартістю близько 28 мільярдів доларів, що на 8% більше від його власної орієнтовної вартості в 17,8 мільярдів доларів у 2019 році, що свідчить про значну потребу в предметах для зміни волосся. Тим не менш, цифри не показують трохи, що розширюється модель серед дам, щоб прийняти їх повністю органічні замки – сірі складалися – як декларація проти звичайних статевих припущень. На сьогоднішній день ваше волосся не пов’язане лише з проблемою недосконалості; це навколо зміни відповідності, створення сильної декларації, а також повернення вашого повністю органічного відтінку.

 

Стиль

Лише до того моменту, коли Центр старіє в Європі, фарбування волосся почало переходити в практику переважно для жінок. Відбілювачі, які часто створювали разом із змішаними квітами, шафраном, а також нирками теляти, насправді були особливо в моді, хоча римо-католики поєднували світле волосся з похотливістю. Червонуваті барвники, часто суміш шафрану, а також сірчаного порошку — останній, який може викликати носову кровотечу, а також мігрень, насправді пропагували протягом 16-го століття режиму Єлизавети I Англії. У перші роки 20-го століття жінки насправді боялися промислових фарбувальних речовин. Хімічний відтінок волосся насправді вважався небезпечним, а сам по собі метод мав проблеми з зображенням: як і в помірну вікторіанську епоху, на нього насправді вважалося, що марнославні жінки, звичайно, не шановані домогосподарки, будуть виконувати. У 1940-х роках, коли шарм став дуже помітним, салони краси передбачали задні входи для клієнтів, які справді не бажали, щоб їх колірні методи зрозуміли.

Художник з їх барвником

Роксі Джейн Пошук, перукар із Сіетла, яка зосереджується на фарбах веселки, розглядає цей абсолютно новий метод як метод «показати індивідуальний варіант, а також експериментувати з ідентифікацією», — заявила вона по телефону. «Здається, що багато жінок хочуть відокремитися, а не асимілюватися». В Австралії чи Європі південні корейці особливо сприйняли райдужні барвники, які надходять від коралових рифів до ясеня до вишневої фуксії. Модифікації волосся, подібні до хамелеона, також в кінцевому підсумку стали пошуком торгової марки для різноманітних знаменитостей K-pop – багато для того, щоб гарантувати, що абсолютно новий відтінок волосся насправді часто розглядається як ознака модифікації в професіях цих артистів. це абсолютно новий компакт-диск, самотня або навіть подорож.

Тони сріблястого, сталевого або навіть платинового кольору, для яких соціальні мережі створили хештег #grannyhair, насправді пропагували зірки, до складу яких входили Кім Аріана Гранде та Кардашьян. Раптом сірі відтінки були насправді приголомшливими – хоча, можна поспорити, лише на жінках до 40 років, коли вони досягалися за допомогою дорогих методів лікування та барвників. У той час як сиве відтінок може бути шаблоном в Instagram, повністю органічне сиве волосся все ще викликає складну довіру для жінок у всьому світі, а також у Китаї, хлопці. «Сірий фактично створений для того, щоб стати єдиною річчю, яку можна запобігти тому, що заважає вам самоповаги», – пам’ятав Робінсон.

 

 

Related Post

2 найгарячіший університет у світі

2 найгарячіший університет у світі2 найгарячіший університет у світі

про університет Оригінальне латинське слово загалом означає «кількість осіб, об’єднаних в одне тіло, товариство, компанію, громаду, гільдію, корпорацію тощо». Під час зародження міського міського життя та середньовічних цехів спеціалізовані «об’єднання